Archiv rubriky ‘Různé’

Konečně!

13. 12. 2002 v 17.37

Konečně je vědecky dokázáno, že lidé konzumující alkohol jsou v životě úspěšnější. Sice jsme to tušili, pozorujíce naše osudy, ale teprve vědecký důkaz nám dal jistotu. Odkaz zde.

Nalijte sklenku!

21. 8. 2002 v 17.36

Britští vědci zjistili, že se i konzumace malého množství alkoholu přičiní, aby se opačné pohlaví zdálo atraktivnější a žádoucnější. “Z pokusů vyplynulo, že efekt ‘pivních brýlí’ existuje”, raduje se se profesor psychologie Glasgowské university Barry Jones. Studie na 120 studentech a studentkách zjistila, že asi dvě piva či čtyři sklenice vína zvýšily přitažlivost příslušníků opačného pohlaví přibližně o 25 procent. (ČTK)

Pražská šestka dodává: Tyto výsledky jsou zcela triviální a našemu spolku jsou známé již dávno. My však jdeme dále a díky našemu originálnímu “Pravidlu Pražské šestky” experimentujeme i s jedinci stejného pohlaví. 

Povídka čtená v rámci benefiční akce Pražské šestky

19. 6. 2002 v 17.34

Na základě daného slibu zveřejňujeme povídku vztahující se k jednomu z obrazů vystavovaných v rámci benefiční akce Pražské šestky. Najdete ji zde: http://prazskasestka.unas.cz/povidka.htm 

Idéal pour l’été! Portonic

18. 3. 2002 v 17.32

Teplejší počasí se již nezadržitelně blíží, a proto Pražská šestka přichází v předstihu s návodem na unikátní osvěžující míchaný nápoj. Určitě si řeknete, že míchat portské s Tonicem je barbarství, ale schválně ochutnejte …

Verser dans un verre de 8 oz:
? 2 oz (70 ml) du Porto Blanc
? 4 oz (125 ml) de soda tonique
? Garnir d’une tranche de lime ou de citron
? Servir avec des glaçons.

(bílé portské, tonic, řez limety a led) 

Řekni mi co piješ a já ti povím jaký jsi …

17. 1. 2002 v 17.28

Podle odborníků jsou muži, kteří pijí červené víno originální až výstřední lidé a labužníci. V sexu pak vynikají neuvěřitelnou fantazií a temperamentem. Své partnerky dokáží velmi dobře uspokojit, ale totéž očekávají i od nich. Naopak muži, kteří upřednostňují bílé víno jsou ve své podstatě plaší, ostýchaví a rádi se nechávají svádět. Z toho je patrné, že nějaká velká iniciativa se od nich čekat nedá. Paradoxní možná je, že dobří milenci jsou i pivaři. Inovací v sexu s partnerkou se ale také vyhýbají, protože většinou jsou to pánové s klidnou vyrovnanou povahou. Ženy velmi dobře dokáží podle toho co a jak pijete poznat, jací jste v posteli - tak pozor na to!