Kavárna Dejvického divadla - v současné době vhodné pouze pro zapšklé intelektuály

Do kavárny Dejvického divadla jsme chodili na pár litříků vínka již v jinošských letech. Intelektuální prostředí nás vždy inspirovalo k debatě nad fundamentálními otázkami, např. nad úlohou panictví v moderní společnosti. Taktéž jsme zde pilovávali naši oblíbenou hru ?Nejslabší, nedáš panáka?, kterážto spočívala v zapuzení náhodného přísedícího od našeho stolu.
V zájmu sepsání objektivní recenze jsme tedy podnik navštívili po delší době (pro věčné smíšky ? ne, nebylo to po 25 letech, ale asi po roce). Ještě jsme si matně vzpomínali na lahvinku sektu, dobré víno a palačinku se šlehačkou. Takže naše očekávání bylo veskrze příjemné. O to horší bylo zklamání.
Asi takhle? Chápeme, že vyměnit zkažené víno je pro vás asi pruda, ale jinde to zvládnou aniž by nás při tom začali nenávidět. A myslíte, že když už to víno vrátíme, budeme si za blaženého chrochtání jeho zbytky ředit ve stejných skleničkách novým? Takže Cabernet Sauvignon těžko soudit. Frankovka měla alespoň běžnou kvalitu a André už bylo v celkem pohodě.
Takže služby i kvalita vína pod současnou běžnou úrovní podniků v Dejvicích a Bubenči. Návštěvu můžeme doporučit pouze méně náročným milovníkům nakládaného hermelínu a mírně vyčpělé intelektuální atmosféry.
(Plánujeme však další návštěvu, protože nějak nemůžeme uvěřit, že je to standardní úroveň tohoto klasického podniku.) 

Zanechte komentář