Mr. Steak (Československé armády) - Skvělé místo pro pozdní hodiny

Mr. Steak vzniknul na troskách dřívějšího Coctail Baru, podniku, který prošel několika vývojovými stádii ? od excelentního podniku s neuvěřitelnou nabídkou skvělých míchaných drinků, až po odkladiště ojetých taxikářů, servírek a hracích automatů.
Tentokrát se jedná o velmi příjemné oživení původní tradice místa pro poněkud vybranější společnost. Jasným lákadlem je na bubenečsko-dejvické poměry kvalitní kuchyně, za jejíž hlavní nedostatek považuji malý výběr drobnějších pochutin vhodných k podpoře popíjení (saláty ujdou, ale už se nám přežraly). Nabídka alkoholických nápojů nikterak nepřevyšuje běžný průměr. Co se týče vín, šanci dostane spíš milovník kalifornských, méně kvalitních francouzských a tuším i australských výrobků, domácí produkci je rozumnější se vyhnout. Od obsluhy v tomto směru smysluplnou radu nečekejte. Prostředí je velmi příjemné, uznání je třeba vyslovit kvalitním židlím a stolům.
A nakonec hlavní a nesmírně významná deviza tohoto podniku ? je otevřeno dlouho do noci a stále se zde vaří!!! Dokonce i Pražské šestce se zde podařilo ?do ježků? vydržet jen opravdu málokrát.

Zanechte komentář