Potrefená Husa - centrum přichází

My, kteří jsme své aktivity přesměrovali z Centra do okrajových částí Velké Prahy, občas uprostřed poklidného toku života se slzou v oku vzpomeneme na blyštivý a dynamický rej ve Středu dění. ?23?, Al Capone, Limonádový Joe, Dynamo, Universal, Solidní Nejistota a další a další jména se vybavují, některá upadajíc do propasti zapomnění, jiná stoupající vzhůru ke své šťastné hvězdě. Dnes však již truchlit nemusíme ? Centrum přišlo až k nám v podobě Potrefené Husy. Máme mít radost?

Nadnárodní Pražské pivovary šíří do světa svou slávu nejenom svými reklamními aktivitami, ale též sítí frančízingových hospod Potrefená Husa. Ta v Terronské ulici nejspíš není lepší ani horší než ostatní. Najdete v ní široký sortiment hospodských jídel tak, jak je chápe globální marketing, a s největší pravděpodobností si na nich skutečně pochutnáte. Ovšem bacha na váhu, porce jsou velké a velmi vydatné. K pití Vám určitě nabídnou pivo (vždyť jste v pivnici, probůh), ale můžete jím klidně pohrdnout a dát si některé z nabízených vín nebo experimentovat s pozoruhodnými pivními koktejly. Ceny jsou vyšší, ale to není žádné překvapení. Personál je korektní a snaživý a dokáže mnohdy vyjít vstříc i opravdu otravným hostům (Zdravíme Míšu, která je stejně nejlepší!).
Závěr? Z Potrefené Husy nemusí mít radost pouze místní japícké vykopávky a teplákoví zlatonoši, ale též prostí milovníci dobrého jídla, pití a míst ?kde to žije?. Pro osobitost oblasti Dejvic a Bubenče, pro rozvoj jejího ?ducha místa? a pro zkvalitnění kulturního života ovšem představuje přínos srovnatelný s otevřením KFC na Kulaťáku.

Štítky:

Jeden komentář k příspěvku “Potrefená Husa - centrum přichází”

 1. Petr Hermann říká:

  PH Dejvice Terronská
  Autor: MUDrPetr Hermann Datum: 2008-09-18 23:40:30
  Právě jsme se vrátili z večeře pro 6 osob_totální zklamání_
  Prostředí-polotma,neútulné,nadměrný hluk
  Obsluha-standart
  Jídlo-panenky s fazolkami-špatně propečené,příliš
  kořeněné maso_

  tatarský biftek-nejedl jsem ,nehodnotím
  vepřové maso s knedlíkem a červeným zelím-3malé kousky
  tlustého masa,gumový knedlík,štiplavá omáčka,
  okořeněné zelí v nálevu -odpovídající
  slovo”horrible”
  nápoje-kvalitní,na stůl doneseny v lahvích
  cena:vysoká

  Celkové hodnocení :4 /jako ve škole/

Zanechte komentář