O Pražské šestce

Vítejte na internetových stránkách spolku Pražská šestka. Pro většinu příchozích tento spolek již dávno není neznámý, neboť se s jeho činností setkávají stále častěji a to nejen v rámci Prahy 6. Pražská šestka je kulturně společenský spolek, jehož cílem je pozvednutí skomírajícího společenského života městských částí Bubeneč a Dejvice. Spolek za tímto účelem pořádá pro členy a hosty řadu aktivit, z nichž lze zmínit pravidelné schůze spojené s degustacemi vín, kulturně poznávací výlety, hodnotící návštěvy vybraných podniků Prahy a mnoho a mnoho dalšího.

Detailní popis aktivit Pražské šestky, program akcí na následujících šest měsíců a řádnou přihlášku do spolku lze získat na emailové adrese prazskasestka@email.cz.

Pražská šestka si je dobře vědoma rozvoje moderních technologií, které poslední dobou stále více zasahují do života Dejvic a Bubenče - na jedné straně působí téměř devastačně na společenský život místních obyvatel, ale na straně druhé je to víceméně jediná možnost jak s vámi, našimi příznivci, komunikovat. Proto jsme pro vás vytvořili tento minimalistický Dejvický blog, pomocí kterého vás budeme informovat o naší činnosti a kde i vy máte možnost zveřejnit své příspěvky. Kromě těchto stránek můžete pro komunikaci s Pražskou šestkou využít i elektronickou poštu prazskasestka@email.cz